Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Erenköy Mahallesi, Odunpazarı, Eskişehir
Oluşturuldu
0

Sokaklar pis, sokak lambaları yanmıyor.

Resim yüklenmedi
Aydınlatma Diğer Kaldırım Meydan Güvenlik Altyapı

Sorun

Sokaklar çok pis ot ve çöp dolu. Sokak lambaları yanmıyor. Kaldırımlar bozuk. Yağmur yağdığında geçmek için bir ton çaba harcıyoruz. Unutulmuş bir yer burası resmen.

Çözüm

Her ay düzenli şekilde temizlik yapılmasını istiyoruz. Sokak lambası bozuk diye aradığımızda uzun süre beklemek istemiyoruz. Otların temizlenmesi ve çöplerin toplanması gerekiyor. İnsanlar bilinçsiz kapı önlerinde işe yaramaz eşyalar var, kötü bir görüntü oluşturuyor. Boş olan(yıkılmış ev arsası) arsalar çöplük gibi kullanılıyor. Tam karşımızda çankaya mahallesi var, lakin ilgi alaka o kadar farklı ki sanki iki farklı şehir.

Bu fikir anonim olarak eklenmiştir.

Yorumlar

GÖNDER