Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Oluşturuldu
0

Sökülen asfaltlar altyapi çalışmasi

Resim yüklenmedi
Trafik Güvenlik Altyapı

Sorun

3948 sokakta alt yapı çalışması yapıldı. Asfaltlar kaldırıldı. Yol bozuldu. İş makineleri yol üzerine park etmiş durumda. Alt yapı için getirilen borular geçen haftalarda yandı. Mahallelinin yardımlarıyla fazla büyümesine izin verilmedi. Arabaların geçişte zorlanıyorlar.

Çözüm

Asfalt çalışmasının başlatılıp arta kalan malzeme ve iş makinelerinin çekilmesi.

Bu fikir anonim olarak eklenmiştir.

Yorumlar

GÖNDER