Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Küçükbalıklı Mahallesi, Osmangazi, Bursa
Oluşturuldu
1

YENİ YOL SIKINTISI

Resim yüklenmedi
Aydınlatma Trafik

Sorun

ASFALT DÖKÜN

Çözüm

Yeni yapılan yol çalışmasında , sene olmasına rağmen yol kısmı daha tam bitmedi. Ali Galip Yaldız Caddesinden evime giden sokağa inerken arabamın altını sürtüyorum. Yolu çok güzel yaptılar sorun yok ama daha hala orası asfaltlanmadı. + o yol üzerine elektrik çalışmaları daha yeni yeni geliyor hızlandırılsa iyi olur.

Uğur
Uğur Çalışkan

Yorumlar

13 Tem 2017 – 23:13

İbrahim Halil Dikbaş

kentin en büyük problemi yol trafik çok karışık sokaklar çok dar salı sollu dualar ciddi sıkıntı iki araç yan yana geçemiyor biri park ediyor yükünü indiriyor diğeri arkasında onu ara sokaklarda en azından iki dubadan biri yük indirenler için kaldırılsın park edip gidenlere ceza yazılsın trafik ara sokaklarda da daha akıcı olur fikrindeyim

13 Tem 2017 – 23:14

İbrahim Halil Dikbaş

kentin en büyük problemi yol trafik çok karışık sokaklar çok dar sağlı sollu dubalar ciddi sıkıntı , iki araç yan yana geçemiyor . biri park ediyor yükünü indiriyor , diğeri arkasında onu bekliyor . ara sokaklarda en azından iki dubadan birini yük indirenler için kaldırılsa , park edip gidenlere ceza yazılsa trafik ara sokaklarda da daha akıcı olur fikrindeyim

GÖNDER