Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Oluşturuldu
4

Çöp Konteynırı Talebi

Resim yüklenmedi
Geri dönüşüm

Sorun

Kaldrım köşeleri ve ağaç diplerine bırakılan çöp poşetleri malum olduğu üzere iğrenç. Hem düzensiz bir görünüm yaratıyor hem de sağlıksız. Ayrıca poşetler sokak hayvanları tarafından parçalanıp çevreye yayılmakta ve temizlik süresini uzatmaktadır.

Çözüm

İlk etapta tekerlekli çöp konteynırları duruma çözüm olabilir. Ancak cadde üzerinde ve insan yoğun alanlarda Çankaya belediyesinin uyguladığı yere gömülü ve geniş hacimli sabit konteynırlar soruna kalıcı çözüm sağlayabilir.

Bu fikir anonim olarak eklenmiştir.

Yorumlar

GÖNDER