Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Oluşturuldu
0

Valikonağı caddesinde trafik

Trafik

Sorun

Valikonağı trafik ışıklarından YKB binasına kadar sağ şeridin yarısı yere vidalanan bariyerlerle kapatılmış. Ancak zorunlu veya değil araçlar geçici sürelerle durmaya veya park etmeye devam ediyorlar. Bu uygulama sadece Sultanahmet köftecisinin servis motosikletleri için güvenli bir park alanı yaratmış (!) Duran ve park eden araçları sollamak için ister istemez karşı şerit ihlal ediliyor, bu da zaman kaybı ve tartışmalara neden oluyor. Trafiği akıcı merkezi bir caddenin daraltılarak böyle bir uygulamaya tabi tutulması anlaşılır gibi değil. Sağ şerit engellenmese araçların trafiği tıkamadan kısa beklemeler yapmaları mümkün olabilecek.

Çözüm

Plastik bariyerlerin mutlak surette ve acilen kaldırılması gerek. Bu bariyerlerin araçlara verdikleri ve uğradıkları zarar apaçık görünüyor.

Bu fikir anonim olarak eklenmiştir.

Yorumlar

GÖNDER