Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Oluşturuldu
0

Çöp konteynırı

Resim yüklenmedi
Diğer

Sorun

Şişli bölgesinin değişik mahallelerinde (Nışantaşı) çöp konteynırı olmasına rağmen kurtuluş cıvarında, sokaklarda çöp konteynırı olmadığı için çöpler kaldırım kenarına bırakılıyor ve çok asğlıksız ve düzensiz çöp yığınları oluşuyor.

Çözüm

ÇÖP KONTEYNIRI KONULSUN

Najda
Najda Altunkeser

Yorumlar

30 Mar 2017 – 23:20

Gülsen Geçim

Aynı sorunu Şişli, İnönü Mahallesi'nde de yaşıyoruz. Ya kaldırıma bırakmamız gerekiyor -ki bu hijyen eksikliğinin yanında ciddi bir görüntü kirliliği yaratıyor ya da evimden 600 m uzaklıkta, Cumhuriyet Caddesi üzerine çıkıp çöpü atmam gerekiyor. Aslında oradaki çöp kutuları da çok aralıklı ve yeterli değil.

30 Mar 2017 – 23:21

Gülsen Geçim

Aynı sorunu Şişli, İnönü Mahallesi'nde de yaşıyoruz. Ya kaldırıma bırakmamız gerekiyor -ki bu hijyen eksikliğinin yanında ciddi bir görüntü kirliliği yaratıyor ya da evimden 600 m uzaklıkta, Cumhuriyet Caddesi üzerine çıkıp çöpü atmam gerekiyor. Aslında oradaki çöp kutuları da çok aralıklı ve yeterli değil.

30 Mar 2017 – 23:46

Gülsen Geçim

Aynı sorunu Şişli, İnönü Mahallesi'nde de yaşıyoruz. Ya kaldırıma bırakmamız gerekiyor -ki bu hijyen eksikliğinin yanında ciddi bir görüntü kirliliği yaratıyor ya da evimden 600 m uzaklıkta, Cumhuriyet Caddesi üzerine çıkıp çöpü atmam gerekiyor. Aslında oradaki çöp kutuları da çok aralıklı ve yeterli değil.

GÖNDER