Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Türkali Mahallesi, Beşiktaş, İstanbul
Oluşturuldu
1

Sokaklar çöp dolu.

Resim yüklenmedi
Trafik Geri dönüşüm Sağlık

Sorun

Her köşe başına, konteyner dışında çöp atılması engellenmeli.

Çözüm

Daha sık konteyner yerleştirilsin, dar sokaklar çift yön trafiğe kapatılsın ve mahalle aralarında konteynerlere yer açılsın.

Deniz
Deniz Topaktaş

Yorumlar

GÖNDER