Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Anadolu Mahallesi, Yıldırım, Bursa
Oluşturuldu
1

Sarı cami karşı si

Resim yüklenmedi
Diğer Altyapı

Sorun

Çınarın alt kısmında yıllardır süren çok pis koku var burayı temizlenmesi gerek

Çözüm

Çözüm olarak oradaki logar kapatilmali

Tanju
Tanju Uzun

Yorumlar

GÖNDER