Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Uluönder Mahallesi, Tepebaşı, Eskişehir
Oluşturuldu
1

Duruyüz sokak çöp kurliliği

Resim yüklenmedi
Aydınlatma Ağaçlandırma Kaldırım Kıyı

Sorun

Duruyuz sokakta pis ve çirkin sokak görünumu

Çözüm

Bütün cöplerin tek bir yerde toplanmasi icin çöp konteynari konulabilir çunku yol üzerine insanlar ara ara çöplerini birakiyor

Bu fikir anonim olarak eklenmiştir.

Yorumlar

GÖNDER