Giriş yapman ya da üye olman gerekiyor.


Fikir oluşturmak, desteklemek ya da yorum yapmak için bir Muhit hesabı oluşturman gerekiyor.

Bayraklı Mahallesi, Bayraklı, İzmir
Oluşturuldu
1

Bayraklı İlce ve mahalle yolları köstebek yuvası gibi!!

Resim yüklenmedi
Altyapı

Sorun

Bayraklı nın bütün yollarında 100metre geçmeden muhakkak ya cukur yada alt yapı kazısından sonra asfalt çalışması yapılmamış olmasından dolayı yaşayan halkı magdur ediliyor... Her sene arabalarımıza alt takım yaptırmakan usandık... Çukurları fark etmeden düşüp lastikleri patlatmamız cabası oluyor... Çalışma olan yerlerde ne levha ne uyarı tabelaları var.

Çözüm

Yapılması gereken şey basit Avrupalıların çalışmasını övmek yerine, deve güreşi gösterilerine belediye bütçesi ayırmak yerine alt yapı ve asfalt calısmaları yapılması gerekiyor. Çünkü bu devir sandıktan döner. Halka hizmet kendi makamını saglamlaştırır.

Bu fikir anonim olarak eklenmiştir.

Yorumlar

GÖNDER